Registration

EuroTurkiye.Net - PLAY MORE Kayıt Forumu

Steam Connect

Sign in through Steam

The Facebook Platform

Gerekli Bilgiler

Please enter the name by which you would like to log-in and be known on this site.

Kullanmak istediğiniz Şifrenizi giriniz. Lütfen Şifrenizin yazılımına dikkat edin Büyük ve Küçük Harf kullandıysanız, Forumda girişlerde Şifrenizi aynı şekilde yazmalısınız.

DİKKAT!!!
Kayıt sırasında problem yaşamamanız için bizim tavsiyemiz GMail kullanmanızdır. Böylece aktivasyon problemi yaşamazsınız.
Lütfen Yahoo ve Hotmail kullanmayınız.
Ayrıca aktivasyon maili için Spam Mail klasörünü de kontrol ediniz.

Lütfen geçerli bir E-Mail Adresi veriniz. Geçersiz E-Mail Adreslerine Aktivasyon E-Maili gönderilir fakat bunu Siz göremezsiniz. Mailiniz yanlış olduğu için Üyeliğinizi aktifleştiremezsiniz.

Gerkeli Bilgileriniz (Profil)

Doğum tarihiniz Forumun değişik yerlerinde gösterilir. Buradan Doğum tarihinizin forumda gösterilmemisini seçerseniz, sadece Yöneticiler tarafından görülür.

Kişisel Bilgiler

Forumumuzu Size bir Üyemiz tavsiye ettiyse, bütfen o Kullanıcının ismini aşağıdaki boşluğa yazın.

Sistemde gösterilen saatler sizin bulunduğunuz ülkede yanlış gösterilebilir. Buna zaman kayması denir, bu aradaki saat farkını aşağıdaki listeden bulunduğunuz ülkeye uygun zaman dilimini seçerek, aradaki farkı giderebilirsiniz.

Buradan Saatlerin otamatikmen Yaz/Kış Sezonu ayarlarını yapabilirisiniz. Otamatik olarak Sistemimiz içerisinde bulunduğumuz Sezonun ayarlarını yükler.

Zaman zaman site yöneticisi sizlere E-Mail gönderir. Şayet bu tarz E-Mail almak istemiyorsanız bu sistemi kapalı bırakabilirsiniz. Tavsiye edilen yöneticilerden gelecek her e-postaları almanızdır.

Forum Kuralları

Kayıt olmak için Forum kurallarını dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Site Telif Hakları, Site Yararlanma Koşulları ve Forum Kuralları

Site Telif Hakları, Site Yararlanma Koşulları ve Forum Kuralları 'nı mutlaka okuyunuz.

◮ Yukarı